+.+-=-+.+ 159 -+.-+=+-.+- Muzicieni de azi, muzicieni de maine – duminica, de la 14:00 la 15:00
Atlas cultural – marti, bilunar, de la 21:30 la 22:00 atlascultural@srr.ro
Bibliopolis – vineri, bilunar, de la 21:30 la 22:00 bibliopolis@srr.ro
Bucurestiul in pagini si imagini sonore - luni, de la 21:30 bucurestiul@srr.ro
Calator pe mapamond – sambata, de la 12:30 la 13:00 calatorpemapamond@srr.ro
Calatorie in jurul lumii – sambata, lunar, de la 19:00 la 21:00 mtara@srr.ro
Capriccio - duminica , de la 16:30 la 17:30 capriccio@srr.ro
Comment a va? - luni-vineri, de la 11:00 la 11:05 povestea@srr.ro
Chef de vorbe – vineri de la 22:05 la 24:00 chefvorbe@yahoo.com
Dictionar de personaje – luni, de la 18:30 la 19:00 dictionarpersonaje@srr.ro
Dosarele PSI – sambata, de la 18:15 la 19:00 dosarelepsi@srr.ro
Espresso – de luni pana vineri, de la 7:30 la 9:00 espresso@srr.ro
Graffitti – de luni pna joi, de la 14:30 la 15:00 graffitti@srr.ro
Invatamantul azi – sambata de la 11:00 la 11:30 educatie@srr.ro
Matinal de weekend-ul – sambata si duminica, de la 7:15 la 9:00 mtara@srr.ro
sava@upcnet.ro
Oaza de muzica – de luni pana vineri de la ora 9:05 la 10:00 oazademuzica@srr.ro
Portret FM - de luni pana vineri de la 11:05 la 11:30 portretfm@srr.ro
Radiografii literare – luni, de la 22:10 la 22:50 radiografiiliterare@srr.ro
Suferintele culturii – de luni pana vineri de la 9:00 la 9:05 suferinteleculturii@srr.ro
Texte si pretexte – de luni pana vineri de la 10:05 la 11:00 textesipretexte@srr.ro
Time Is…English! -Curs de limba engleza – joi, de la 18:15 la 18:30 timeisenglish@srr.ro
Timpul prezent – de luni pana vineri, de la 11:30 la 12:00 timpulprezent@srr.ro
Viza de tranzit – de luni pana vineri, de la 11:30 la 12:00 viza@srr.ro
Voci regasite – lunar, duminica, de la 17:30 la 18:30 vociregasite@srr.ro
Vorba de cultura – de luni pana vineri, de la 12:05 la 13:00 vorbadecultura@srr.ro


You must be logged in to post a comment.

Name (required)

Email (required)

Website

Speak your mind

(insereaza codul din stanga)
Weblog

Toate drepturile rezervate Weblog.ro

X